Інформація

Виробники

Труба і фітинг Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Поліпропіленовий фітинг
 • Металопластиковий фітінг

  Елементи монтажу металопластикових систем трубопроводів для гарячого та холодного водопостачання. Металлопластиковые трубы купить можете в широкому асортименті на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

 • Металопластикові труби
 • Поліпропіленові труби
 • Латунний фітинг

  Відмінні характеристики продукції: виробництво фітингів методом лиття під тиском з латуні ЛС-59-1С ГОСТ 17711, а так же методом гарячої штамповки. Всі вироби виконані в конфігураціях посиленого типу зі збільшеною товщиною стінки корпусу і кінцевих бортів виробів. Найширша лінійка типорозмірів різьбових фітингів на ринку професійного монтажу систем водопостачання та опалення. З'єднувальні частини упаковані в зручну для зберігання і роботи тару по ГОСТ 2991 або ГОСТ 9142, або ГОСТ 2226. Ця упаковка забезпечує захист фітингів від пошкоджень під час перевезення усіма видами транспорту і при зберіганні.

 • KAN-therm Steel системи швидкого монтажу

  KAN-therm steel Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем, запірної арматури, інженерної техніки - це труби, фітинги, ніпелі і трійники, що доповнюють елементи автоматики. В процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і в усьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються на найбільш відповідальних сучасних об'єктах. Центральний офіс компанії розташований в Белоcтоку (Польща). Підприємство було засноване в 1990 році і відразу ж взяло напрямок на якість і постійне впровадження інноваційних технологій. Це і забезпечило компанії KAN стрімкий розвиток. Продукція KAN-therm пізнавана у всьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему високоякісних товарів у вигляді: колін, муфт, трійників, обводів та труб, виконаних з високоякісних матеріалів, створено за допомогою сучасних рішень в області санітарного, технологічного і опалювального обладнання. Справжню і майбутню діяльність KAN-therm будує на міцному фундаменті: досвід, якість та інновації. Компанія KAN постійно прислухається до думки клієнта, координуючи її комерційну пропозицію з його побажаннями і піднімаючи рівень якості послуг. Завдяки цьому, KAN завоював довіру торгових партнерів, дистриб'юторів і фахівців, яким пропонуються технічні рішення. За компанією KAN закріплений імідж надійного і солідного партнера. Продукцією компанії KAN є коліна, муфти, трійники, ніпелі та труби, які уособлюють гарантію, комфорт і бездоганну роботу обладнання, а також відчуття повної безпеки. KAN-Therm прагне до максимальної простоти і високої швидкості монтажу систем. Піклуючись про здоров'я споживачів, надається запірна арматура високої якості, яка виробляється і використовується в гармонії з навколишнім середовищем. Ми прагнемо зміцнювати і розвивати продукцію KAN-therm steel, яка вже стала синонімом надійності і універсальності застосування в будівництві. У своєму прагненні до комерційного і організаційного успіху KAN керується принципами сталого економічного розвитку, безпечного для людей і навколишнього середовища.

 • Мідь

  Мідна труба Wieland-SANCO

 • GEBO

  Gebo - компанія виробник з'єднувальних фітингів для металевих труб а також систем зажимних фіксаторів для швидкого монтажу і ремонту трубопроводів.