Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR Польща Збільшити для перегляду

Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR Польща

3443

Новий товар

Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR виробництва Польща

Детальніше

163 од.

513,00 грн

Інформація

Фольга для теплої підлоги KOTAR Izofolix. (Виробник Польща)

Фольга алюмінієва для теплої підлоги KOTAR Izofolix (металізований ламінат) призначена для використання при прокладці водних систем підлогового опалення, під нагрівальними елементами.

Фольга для теплої підлоги являє собою металізовану поверхню, покриту зовні плівкою з поліетилену. Металізована поверхня поліпропіленової плівки служить як тепловідбиваючий екран, що відобиває теплові промені в потрібному напрямку, запобігаючи втраті тепла. Плівка з поліетилену, з набитою сіточкою (10 см) - для укладання труб, надійно запобігає потраплянню вологи в систему підігріву підлоги. Фольга алюмінієва стійка до механічних пошкоджень і має дуже низьку паропроникність. Шар алюмінієвої фольги для теплої підлоги економить близько 6% теплової енергії. Тонкий шар відбивача тепла на основі алюмінієвої фольги, дозволить зберегти необхідну висоту приміщення і зберегти тепло всередині приміщення.

Таким чином, купити фольгу для теплої підлоги IZOFOLIX, за ціною значно дешевше аналогів з меншою товщиною алюмінієвого шару, дозволить вам зберегти тепло у вашому домі не вдаючись до складних технічних рішень через можливої втрати корисного об'єму житлової площі.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR Польща

Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR Польща

Фольга для теплої підлоги IZOFOLIX KOTAR виробництва Польща