Котли твердопаливні серії SAS MULTI 17-272 кВт Збільшити для перегляду

Котли твердопаливні серії SAS MULTI 17-272 кВт

9000

Новий товар

SAS MULTI

Котел з ретортной топкою, автоматичною подачею палива (вугілля невеликий, штиб), традиційна топка (вугілля, деревина)

Детальніше

17 од.

347,05 грн

Інформація

Низькотемпературні котли лінії  SASMULTI може працювати в двох режимах в автоматичному і «традиційному». Корпус котла виконаний із сталевих листів зварної конструкції. 
Конструкція камери згоряння дозволяє роботу котла в двох режимах:

  • Автоматичного спалювання з використанням механізму автоматичної подачі палива, реторти, вентилятора та електронного контролера,
  • Традиційного спалювання на водяній решітці, розташованої над ретортной пальником з використанням регулятора подачі повітря (дод. комплектація) і термометра.

Режим автоматичного спалювання палива:

Котел функціонує завдяки системній роботі:

  • шнека подачі палива з моторедуктором
  • безрешеточной, самоочищення чавунного пальника, виконаного у формі чаші 
  • вентилятора, що подає повітря в пальник 
  • електронногоконтроллера

 

""""

""

Паливо для процесу спалювання транспортується автоматично шнеком з паливного бункера котла. В чавунній реторті проходять всі процеси, необхідні для спалювання палива, в тому числі подача повітря вентилятором наддуву. Над пальником підвішений чавунний дефлектор - направляючий теплове випромінювання на жар в цілях повного згоряння горючих газів, а так само рівномірно розподіляє потік часток згоряння в конвекційний теплообмінник.

Утворена зола переміщається на край  пальника після чого автоматично падає в зольную камеру, в якій для зручності обслуговування встановлений висувний ящик.

Справна камера згоряння котла дозволяє спалювати таку кількість палива, яке необхідно для досягнення та утримання заданої користувачем температури. Електронний контролер постійно сканує температуру води і на підставі цих даних відповідно управляє роботою механізму подачі палива та вентилятора, а так само насосів ЦО і ГВП, насосів підлогового опалення та змішувального (якщо такі встановлені в системі)

Просте обслуговування котла полягає в періодичній дозправке паливом бункера) і видаленням золи з зольного ящика, без необхідності зупинки і гасіння котла. Після розпалювання котел не вимагає постійного контролю, а його експлуатація в принципі має бути безперервною протягом всього опалювального сезону.Котел так само може працювати поза опалювального сезону в системі ГВП з бойлером гарячої води.

Режим Традиційного спалювання палива:

Котел додатково оснащений камерою згоряння з водяною решіткою (знаходиться над ретортной пальником), що дозволяє роботу в режимі «традиційного спалювання палива». . У даному випадку використовується природна димова тяга, з цього експлуатація котла в цьому режимі не вимагає підключення до електромережі. Процес спалювання регулюється в ручну регулювальним болтом, встановленим на повітряній заслінці або за допомогою регулятора подачі повітря (не входить в стандартну комплектацію котла, але є можливість його установки в верхній частині котла на монтажному патрубку). Якщо монтажний патрубок не використовується його слід закрити пробкою. Регулятор подачі повітря за допомогою механічного з'єднання з повітряною заслінкою дозує подачу повітря в процесі горіння. Температуру води контролювати можна на термометр. У даному режимі котел може працювати в аварійних ситуаціях, таких як відсутність електроенергії, а так само це дозволяє періодично спалювати інші види палива, опалювати приміщення до і після опалювального сезону.

Конструкція котла, заснована на трехтяговой системі димового каналу, дозволяє ефективно використовувати тепло димових газів для води системи ЦО. Верхня частина камери згоряння так само закрита водяною сорочкою котла.

Димові гази виводяться в димохід через димовий канал, розташований в задній частині котла. Димовий канал оснащений димовою заслінкою, яка у разі надмірної димової тяги зменшує її. У бічній частині димового каналу перебувати отвір для його чистки.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Котли твердопаливні серії SAS MULTI 17-272 кВт

Котли твердопаливні серії SAS MULTI 17-272 кВт

SAS MULTI

Котел з ретортной топкою, автоматичною подачею палива (вугілля невеликий, штиб), традиційна топка (вугілля, деревина)