Рушникосушка МАЛЬВА Збільшити для перегляду

Рушникосушка МАЛЬВА

Новий товар

Річ виготовлена у Львові!

Можливе замовлення нестандартних розмірів!

Детальніше

Наразі товар відсутній

1 346,24 грн

Інформація

З чого можна вибирати

Існують водяні, електричні і комбіновані - електро-водяні типи . Які ж їх принципові відмінності?

 
Водяні рушникосушки використовують гарячу воду, що циркулює в системі теплопостачання будівлі. Тобто вона буде теплою тільки під час опалювального сезону. Це - для тих, кого цілком влаштовує існуючий класичний мікроклімат у ванній кімнаті.

Електричні заповнені рідким теплоносієм - водою, мастилом або антифризом. Всередину приладу вмонтований електронагрівальний елемент (ТЕН). Температуру можна регулювати вручну або термостатом, що встановлюються додатково, за вашим бажанням. Крім того, в якості гріючого елементу в багатьох використовується гріючий кабель, покритий спеціальною теплостійкою захисною оболонкою.
Прилад використовує стандартну напругу мережі 220В.

Мінус системи - вирішальне значення має вологість в приміщенні. Але при грамотному розташуванні електропроводки ніяких проблем не виникне.

Додатковий плюс - його можна кріпити і використовувати в будь-якій кімнаті, а не тільки у вашій ванній. Але якщо все-таки у ванній, то - навіть в якості доповнення до звичайного змійовика. Погодьтеся, це дуже зручно в холодні дні цілий рік!

Комбіновані використовують те й інше одночасно.

Тобто в якості теплоносія вони використовують воду системи опалення, а в якості електричної частини в них вбудований ТЕН, що дозволяє навіть поза опалювальним сезоном мати теплий радіатор. Регулювання температури і режиму роботи приладу виробляється тими ж методами, що і у електричних .

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Рушникосушка МАЛЬВА

Рушникосушка МАЛЬВА

Річ виготовлена у Львові!

Можливе замовлення нестандартних розмірів!