Збільшити для перегляду

Змішувач-Q-50-Baton9 настінний-хром-203С (шар-керамічний)

1832

Новий товар

369,23 грн

Інформація

Як вибрати змішувач для кухні, який не буде розбризкувати воду на підлогу, бруднитися слідами від пальців, дозволить легко вмикати / вимикати воду і прослужить багато років? Дотримуйтесь нашої 6-крокової інструкції, щоб дізнатися відповіді на ці та інші питання.

Крок 1. Вибираємо матеріал

Більшість змішувачів для кухні зроблені з латуні, але мають різне покриття.

    З латуні. Латунні змішувачі (або смесители) - найпоширеніші і затребувані, тому що довговічні, мало схильні до впливу водного середовища і відносно недорогі. Декоративна обробка латунної конструкції може бути різною - від хромування до покривання емаллю. Переважна більшість кранів мають обробку під полірований хром, сатиновий нікель (нержавійку) або бронзу. Всі ці обробки міцні і зберігають свій первісний вигляд протягом багатьох років. Але все ж, деякі з них більш довговічні, ніж інші.

    Хром є найбільш довговічним покриттям. Правда, сліди від пальців, кулінарні плями та інші забруднення на ньому дуже помітні.
    Нікель має різні варіації фінішу. Як правило, маркується написами «матовий», «сатин» або «нержавіюча сталь». Нікель на відміну від хрому має тьмяний, а не глянцевий блиск. Він довговічний, універсальний і легкий у догляді.

«Бронзові змішувачі» набувають свій коричневий відтінок не в результаті металізації або хромування, а в результаті напилення, наприклад, епоксидної смоли або емалі. Це покриття є надійним, але воно менш стійке до відколів або подряпин.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Змішувач-Q-50-Baton9 настінний-хром-203С (шар-керамічний)

Змішувач-Q-50-Baton9 настінний-хром-203С (шар-керамічний)