Інформація

Виробники

Котли твердопаливні

На ринку опалення, в сегменті твердопаливних котлів, представлені багато виробників, що пропонують різні моделі і модифікації. Даний огляд представляє практично всю «твердопаливну палітру» сьогоднішнього дня і націлений на допомогу споживачу у виборі твердопаливного котла. Якщо для Вас магістральний газ - туманна перспектива, а нинішня вартість ...

На ринку опалення, в сегменті твердопаливних котлів, представлені багато виробників, що пропонують різні моделі і модифікації. Даний огляд представляє практично всю «твердопаливну палітру» сьогоднішнього дня і націлений на допомогу споживачу у виборі твердопаливного котла. Якщо для Вас магістральний газ - туманна перспектива, а нинішня вартість дизельного палива (практично зрівнялися з ціною 95 бензину) - необґрунтовані витрати (адже котел не розкіш, а засіб опалення), і електрика - енергія дорога, та ще й змінна (то вона є , то її відключили), то вихід один - як джерело енергії для опалення використовувати тверде паливо - дрова, деревину, буре або кам'яне вугілля, антрацит, кокс, палети, торфяні брикети. 

Докладніше

Котли твердопаливні Товарів у наявності: 23

Підкатегорії

  • ДОНТЕРМ Україна
  • Viadrus
  • SAS
  • STALKOT

    Kомпанія STALKOT була заснована в 1986 році . З моменту свого створення, вона виробляє котли центрального опалення. Всі наші продукти сертифіковані. Підтверджує надійність готової продукції 5-річна гарантія яку ми надаємо для кожного котла.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 23 пунктів
Показані 1 - 12 із 23 пунктів