Інформація

Виробники

Крани кульові

Крани латунні кульові застосовуються в якості запірної арматури на трубопроводах систем питного і господарсько-питного призначення, гарячого водопостачання, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів крана.
Кульові крани мають всі основні деталі, виготовлені з латуні. Ручка метел...

Крани латунні кульові застосовуються в якості запірної арматури на трубопроводах систем питного і господарсько-питного призначення, гарячого водопостачання, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів крана.
Кульові крани мають всі основні деталі, виготовлені з латуні. Ручка метелик виготовлена ​​з алюмінієвого сплаву, покритого пластиком; рукоятка важіль виготовлена ​​зі сталі з поверхневою обробкою нікелем, і покривається пластиком. Прокладка виготовлена ​​з тефлону, стійкого до впливу робочого тиску і температури.

Докладніше

Крани кульові Товарів у наявності: 37

Підкатегорії

  • Крани водяні (SAS)
    Кульові крани - найважливіший елемент трубопровідної запірної арматури. Без застосування кульових кранів не обходиться практично жодна трубопровідна система, чи то газовий трубопровід, водяний, паровий, каналізаційний, опалювальний або магістраль для транспортування різних речовин (наприклад, паливно-мастильних). З їх допомогою при необхідності можна перекрити або відкрити подачу робочого середовища-води, газу, різних рідких речовин. Для цього необхідно всього лише повернути ручку кульового крана. Саме завдяки простоті конструкції і управління, кульові крани отримали таке широке застосування в різних сферах. У порівнянні з іншими запірними пристроями кульові крани значно перевершують їх за такими параметрами, як герметичність і надійність.За своєю суттю кульові крани - це механізми, які належать до категорії запірної арматури, в яких регулювання потоку робочої речовини здійснюється за допомогою рухомого навколо своєї осі затвора форми кулі, в якому є отвір для пропуску рідини. Додатково кульові крани комплектуються ущільнювачами, що виключають виникнення протікання та що дозволяє здійснювати більш м'який, антифрикційний хід механізму кульового крана.Запірний орган в кульових кранах може бути виконаний у вигляді плавучої кулі або кулі на опорах. Застосування плаваючих куль рекомендовано в кранах з невеликим розміром прохідного каналу, там, де тиск робочого середовища невеликий. Кульові крани на опорах більш надійно зафіксовані, і тому застосовні при високих тисках і при широкому прохідному каналі.З усієї видів запірних механізмів подібного типу варто виділити кульові крани фірми SAS, що спеціалізується на виробництві сантехніки і супутніх товарів, у тому числі трубопровідної арматури. Кульові крани SAS представлені в різних варіантах виконання: кульові крани для води і пари, кульові крани для газу, а також посилені кульові крани, повно прохідні, з насадками, клапанами, конструкції «американка».Повно прохідний кульовий кран має найвищу пропускну здатність завдяки самому великому розміру отвори в затворі-кулі, через яке якраз і здійснюється прохід робочої речовини. Повно-прохідні кульові крани SAS отримали найбільше поширення в різних трубопровідних системах, особливо в таких, де є малі напори робочого середовища.
  • Крани газові (SAS)
  • Крани водяні (Giacomini)
  • Крани водяні (RAVANI)
на сторінку
Показані 1 - 12 із 37 пунктів
Показані 1 - 12 із 37 пунктів