Інформація

Виробники

Насосна група Товарів у наявності: 21

Підкатегорії

 • Глибинні насоси

  Глибинні насоси забезпечують підйом рідини з великих глибин і, одночасно, необхідне охолодження вузлів агрегату. Цей тип насосів широко застосовується всюди, де є необхідність підйому води з великих глибин і забезпечення високої продуктивності, надійності та екологічності процесу водопостачання. Глибинні насоси (насоси для свердловин), що застосовуються у побутовій сфері, мають невеликий діаметр (3-4 дюйми) і служать для підйому води з середніх глибин піщаного або вапнякового водоносного шару. Вони підходять для подачі води, що містить механічні домішки. Глибинні насоси можна обладнати елементами автоматики, які дозволять створити автономну систему водопостачання. Це та ж насосна станція, але в даному випадку насос буде знаходитися поза домом (в колодязі або в свердловині), а елементи автоматики знаходяться в легко доступному для обслуговування місці. При використанні готових комплектів свердловинного обладнання можливо організувати водопостачання в автоматичному режимі. Насос автоматично підтримає встановлене тиск при змінному витраті. Підтримання постійного тиску в мережі водопостачання гарантує стабільну роботу побутової техніки (водонагрівачів, пральних і посудомийних машин), систем зрошення і т.п.

 • Насосні станції
 • Фекальні насоси
 • Дренажні насоси

  Погружні насоси - пристрої, які передбачені для перекачування рідини: води, рідкого болота, забруднених сумішей з частинами. Такі прилади затребувані при організації зрошувальних систем, для водопостачання приватних будинків і котеджів. Ними відкачують рідини із затоплених приміщень, застосовують для чищення басейнів або невеликих приватних водойм.

  Занурювальні насоси мають такі переваги: ​​потужний електродвигун з вбудованим захистом від перегріву, герметичний корпус, в який не потрапляє вода. Щоб запобігти «сухому ходу», моделі комплектуються вимикачами - електронними або поплавкового типу.

 • Циркуляційні насоси
 • Комплектуючі насосів
 • Механічне зєднання для водопостачання
на сторінку
Показані 1 - 12 із 21 пунктів
Показані 1 - 12 із 21 пунктів