Поліпропіленовий фітинг

Каталог

Включено фільтри:
  Наявність:
  Стан
  Виробник

  Інформація

  Виробники

  Поліпропіленовий фітинг

  Група полімерних труб об'єднує труби з поліпропілену і металопластику. Їх використовують для обладнання та ремонту трубопроводів, що транспортують воду і інших рідких і газоподібних речовин, до яких полімер, з якого вони виготовлені, володіє хімічною стійкістю.

  Поліпропіленові труби відмінно підходять для облаштування внутрішніх комунікацій водоп...

  Група полімерних труб об'єднує труби з поліпропілену і металопластику. Їх використовують для обладнання та ремонту трубопроводів, що транспортують воду і інших рідких і газоподібних речовин, до яких полімер, з якого вони виготовлені, володіє хімічною стійкістю.

  Поліпропіленові труби відмінно підходять для облаштування внутрішніх комунікацій водопостачання та опалення. Для з'єднання поліпропіленових фітингів і труб знадобиться зварювальний апарат. Низька ціна на фітинги для поліпропіленових труб, недорогий монтаж і довговічність поліпропіленових труб зумовили лідируюче положення поліпропілену в сфері промислових і побутових систем водопостачання та опалення.

  Нарівні з поліпропіленовими трубами для систем водопостачання та теплої підлоги часто застосовують труби з металопластику. Для цього різновиду полімерних труб переважно використовуються з'єднувальні фітинги, які легко з'єднуються вручну і не вимагають особливих інструментів при складанні.

  Зварні фітинги зварюються встик за допомогою спеціального зварювального апарату(паяльника). Завдяки невисокій ціні у них великий діапазон застосування, в тому числі зварні фітинги активно використовуються при монтажі газопроводів. При відсутності можливості для стикового зварювання використовують електрозварні фітинги, а компресійні знадобляться, якщо потрібно з'єднати труби без використання зварювання або потрібно зробити роз'ємне з'єднання.

  Вони стійкі перед корозією, що значно збільшує тривалість терміну служби. Їх легка вага полегшує транспортування на об'єкт і їх подальшу установку. Простота складання знижує витрати на монтаж. Труби безпечні для навколишнього середовища, так як виготовляються з екологічно чистих матеріалів.

   

  Докладніше

  Поліпропіленовий фітинг Товарів у наявності: 3

  Підкатегорії

  • FV Plast+ASG Plast
   Компанія \"ВС-гідротехніка\" є офіційним представником AS-Gruppe в Захіному регіоні України. Металополімерні труби ASG-Plast PPR / AL / PPR виробляються методом стиснення за високої температури і тиску. Вони складаються з п'яти шарів: 1. -Зовнішній шар з поліпропілену PPR 2. - Середній шар алюмінію 3. -Місце лазерного зварювання. 4. -Внутрішній шар з поліпропілену PPR 5,6. - Два окремих адгезійних прошарки, які пов'язують між собою шари поліетилену, поліпропілену і алюмініюТруби ASG-Plast Fiber-G є аналогом труб Stabi і володіють багатьма їх перевагами, такими як:низький коефіцієнт лінійного розширення; стійкість до високих температур; відсутність корозії, гниття і вапняних відкладень; міцність при навантаженнях в системах опалення та водопостачання.У той же час труба ASG-Plast Fiber-G вигідно відрізняється від труб Stabi більш низькою вартістю. При зварюванні труб Fiber-G не потрібна додаткова підготовка труб до монтажу (зачищення), спеціальний інструмент для зачистки.З'єднання труб здійснюється за допомогою стандартного фітинга для поліпропіленових труб. Армування труби скловолокном знижує коефіцієнт лінійного розширення труби при нагріванні, що призводить до зменшення кількості компенсаторів і зниження частоти кріплення труб. Також, армування дозволяє уникнути провисання труб, отже, покращує експлуатаційні властивості трубопроводу.
  • Vabin-plast
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів
  Показані 1 - 3 із 3 пунктів