Інформація

Виробники

Труба і фітинг Товарів у наявності: 9

Підкатегорії

 • Поліпропіленовий фітинг

  Група полімерних труб об'єднує труби з поліпропілену і металопластику. Їх використовують для обладнання та ремонту трубопроводів, що транспортують воду і інших рідких і газоподібних речовин, до яких полімер, з якого вони виготовлені, володіє хімічною стійкістю.

  Поліпропіленові труби відмінно підходять для облаштування внутрішніх комунікацій водопостачання та опалення. Для з'єднання поліпропіленових фітингів і труб знадобиться зварювальний апарат. Низька ціна на фітинги для поліпропіленових труб, недорогий монтаж і довговічність поліпропіленових труб зумовили лідируюче положення поліпропілену в сфері промислових і побутових систем водопостачання та опалення.

  Нарівні з поліпропіленовими трубами для систем водопостачання та теплої підлоги часто застосовують труби з металопластику. Для цього різновиду полімерних труб переважно використовуються з'єднувальні фітинги, які легко з'єднуються вручну і не вимагають особливих інструментів при складанні.

  Зварні фітинги зварюються встик за допомогою спеціального зварювального апарату(паяльника). Завдяки невисокій ціні у них великий діапазон застосування, в тому числі зварні фітинги активно використовуються при монтажі газопроводів. При відсутності можливості для стикового зварювання використовують електрозварні фітинги, а компресійні знадобляться, якщо потрібно з'єднати труби без використання зварювання або потрібно зробити роз'ємне з'єднання.

  Вони стійкі перед корозією, що значно збільшує тривалість терміну служби. Їх легка вага полегшує транспортування на об'єкт і їх подальшу установку. Простота складання знижує витрати на монтаж. Труби безпечні для навколишнього середовища, так як виготовляються з екологічно чистих матеріалів.

   

 • Металопластиковий фітінг

  Елементи монтажу металопластикових систем трубопроводів для гарячого та холодного водопостачання. Металлопластиковые трубы купить можете в широкому асортименті на нашому сайті з доставкою по всій Україні.

 • Металопластикові труби
 • Поліпропіленові труби
 • Латунний фітинг

  Відмінні характеристики продукції: виробництво фітингів методом лиття під тиском з латуні ЛС-59-1С ГОСТ 17711, а так же методом гарячої штамповки. Всі вироби виконані в конфігураціях посиленого типу зі збільшеною товщиною стінки корпусу і кінцевих бортів виробів. Найширша лінійка типорозмірів різьбових фітингів на ринку професійного монтажу систем водопостачання та опалення. З'єднувальні частини упаковані в зручну для зберігання і роботи тару по ГОСТ 2991 або ГОСТ 9142, або ГОСТ 2226. Ця упаковка забезпечує захист фітингів від пошкоджень під час перевезення усіма видами транспорту і при зберіганні.

 • KAN-therm Steel системи швидкого монтажу

  KAN-therm steel Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем, запірної арматури, інженерної техніки - це труби, фітинги, ніпелі і трійники, що доповнюють елементи автоматики. В процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і в усьому світі. Інсталяційні системи KAN-therm використовуються на найбільш відповідальних сучасних об'єктах. Центральний офіс компанії розташований в Белоcтоку (Польща). Підприємство було засноване в 1990 році і відразу ж взяло напрямок на якість і постійне впровадження інноваційних технологій. Це і забезпечило компанії KAN стрімкий розвиток. Продукція KAN-therm пізнавана у всьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему високоякісних товарів у вигляді: колін, муфт, трійників, обводів та труб, виконаних з високоякісних матеріалів, створено за допомогою сучасних рішень в області санітарного, технологічного і опалювального обладнання. Справжню і майбутню діяльність KAN-therm будує на міцному фундаменті: досвід, якість та інновації. Компанія KAN постійно прислухається до думки клієнта, координуючи її комерційну пропозицію з його побажаннями і піднімаючи рівень якості послуг. Завдяки цьому, KAN завоював довіру торгових партнерів, дистриб'юторів і фахівців, яким пропонуються технічні рішення. За компанією KAN закріплений імідж надійного і солідного партнера. Продукцією компанії KAN є коліна, муфти, трійники, ніпелі та труби, які уособлюють гарантію, комфорт і бездоганну роботу обладнання, а також відчуття повної безпеки. KAN-Therm прагне до максимальної простоти і високої швидкості монтажу систем. Піклуючись про здоров'я споживачів, надається запірна арматура високої якості, яка виробляється і використовується в гармонії з навколишнім середовищем. Ми прагнемо зміцнювати і розвивати продукцію KAN-therm steel, яка вже стала синонімом надійності і універсальності застосування в будівництві. У своєму прагненні до комерційного і організаційного успіху KAN керується принципами сталого економічного розвитку, безпечного для людей і навколишнього середовища.

 • Мідь

  Мідна труба Wieland-SANCO

 • GEBO

  Gebo - компанія виробник з'єднувальних фітингів для металевих труб а також систем зажимних фіксаторів для швидкого монтажу і ремонту трубопроводів.

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів