Каталог

Інформація

Виробники

Котли твердопаливні

На ринку опалення, в сегменті твердопаливних котлів, представлені багато виробників, що пропонують різні моделі і модифікації. Даний огляд представляє практично всю «твердопаливну палітру» сьогоднішнього дня і націлений на допомогу споживачу у виборі твердопаливного котла. Якщо для Вас магістральний газ - туманна перспектива, а нинішня вартість ...

На ринку опалення, в сегменті твердопаливних котлів, представлені багато виробників, що пропонують різні моделі і модифікації. Даний огляд представляє практично всю «твердопаливну палітру» сьогоднішнього дня і націлений на допомогу споживачу у виборі твердопаливного котла. Якщо для Вас магістральний газ - туманна перспектива, а нинішня вартість дизельного палива (практично зрівнялися з ціною 95 бензину) - необґрунтовані витрати (адже котел не розкіш, а засіб опалення), і електрика - енергія дорога, та ще й змінна (то вона є , то її відключили), то вихід один - як джерело енергії для опалення використовувати тверде паливо - дрова, деревину, буре або кам'яне вугілля, антрацит, кокс, палети, торфяні брикети. 

Докладніше

Котли твердопаливні Товарів у наявності: 29

Підкатегорії

 • Defro

  Традиції DEFRO sp. Z о.о. СП К. сягають до 1973 року. - на даний момент це найбільший виробник котлів для твердого палива в Польщі та один з найбільших в Європі. Позитивна позиція лідера в галузі опалення стимулює подальшу діяльність, яка підтримує динамічний розвиток компанії.

  Сучасне виробниче підприємство має площу понад 30000 м2.

  В компанії DEFRO працює близько 600 людей, безпосередньо співпрацює з понад тисячею дистриб'юторів та двома тисячами встановлювачів. Працівники - досвідчені інженери, кваліфіковані та сертифіковані зварники, професійна адміністративна служба, виконавчий персонал, а також широка група технічних консультантів.

 • ДОНТЕРМ Україна
 • Viadrus
 • SAS

  Твердопаливні котли SAS - захист від енергетичної кризи. 
  Розмови про кризу в сфері енергетики - не просто рекламний галас, що підтверджує постійне зростання цін на різні енергоносії. Який з них дорожчає менше? Це - тверде паливо, тому котли на твердому паливі SAS забезпечують економічний, безпечний і при цьому дуже ефективний обігрів приміщень. Котел SAS може бути використаний в побутових та інших приміщеннях невеликої площі.

 • STALKOT

  Kомпанія STALKOT була заснована в 1986 році . З моменту свого створення, вона виробляє котли центрального опалення. Всі наші продукти сертифіковані. Підтверджує надійність готової продукції 5-річна гарантія яку ми надаємо для кожного котла.

 • Kamen

  Понад 30 років проектування та вироблення сталевих котлів для твердого палива. Рідний капітал, планомірний розвиток ресурсів і технологій, а також слідування потребам ринку дозволили бренду Kamen досягти високих і незалежних позицій в котельній галузі.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 29 пунктів
Показані 1 - 12 із 29 пунктів