Стальні радіатори

Каталог

Включено фільтри:
  Стан

  Інформація

  Виробники

  Стальні радіатори Товарів у наявності: 67

  Підкатегорії

  • Buderus Logatrend

   Радіатори Buderus Logatrend мають наступні варіанти виконання:
   крок за потужністю в 190 Вт, довжину від 400 до 3000 мм з кроком в 100 мм, висоту 300, 400, 500, 600, 900 мм.
   Така кількість готових варіантів дозволяє просто отримати радіатори потрібної потужності, а чотири бічних підключення як з лівого так і з правого боку з внутрішнім різьбленням G ½ або підключення знизу з зовнішньої різьбою G ¾,
   дають можливість вибрати прилад потрібний саме Вам.
   Все Радіатори Buderus Logatrend підготовлені для установки на стіні за допомогою системи швидкого монтажу BMSplus ( Buderus-Montage-System).
   Монтажне пристосування BMSplus є уніфіковану систему кріплення всіх панельних радіаторів Buderus. Ковзаючі кронштейни дозволяють зрушити закріплений на стіні радіатор вправо-вліво на 3-5 сантиметрів,
   що полегшить центрування радіатора на стіні, а також «підгонку» радіатора під виходи труб з підлоги (радіатор з нижнім підключенням VK-профіль) або з будь-якої з бічних сторін (радіатор з боковим підключенням K-профіль)

  • Termoteknik

   Сталеві радіатори TermoTeknik - це висока продуктивність, привабливий дизайн та якість. Панельні сталеві радіатори Termo Teknik дуже зручні і легкі у використанні, адже вони володіють низькою тепловою інерцією, хорошою теплопадачею і конвекторними властивостями (що дозволяють ефективно використовувати радіатори у сучасних системах опалення). Конструкція стальньних панельних радіаторів дозволяє поєднувати розповсюдження тепла як за рахунок випромінювання, так и за рахунок конвекції. Виробництво оснащене сучасними, повністю автоматизованими поточними лініями концерну Eisenmann (Німеччина) і зварювальним устаткуванням Schlater (Німеччина), сировиною є низьковуглецева сталь, з підвищеною антикорозійною стійкістю. Двошарове покриття цинково-фосфатне (електрофорезне) і електронапилення поліепоксидною порошковою емаллю (RAL 9010) створює ефективний захист поверхні радіаторів від зовнішніх впливів і корозії. Покриття абсолютно безпечне для організму людини, оскільки не виділяє токсичних речовин і запахів.

  • Solaris
  на сторінку
  Показані 1 - 12 із 67 пунктів
  Показані 1 - 12 із 67 пунктів