Збільшити для перегляду

Система зворотного осмосу Filter1 RO 5-50

5946

Новий товар

Фільтр на основі технології зворотного осмосу.

Детальніше

Наразі товар відсутній

2 975,70 грн

Інформація

Конструкція фільтра складається з двох основних частин: трехступенчатого префільтр і високоякісноїзворотноосмотичної мембрани .

До складу префільтр входять три картриджа: механічний, вугільний і комбінований.

Механічний картридж складається з пористого поліпропіленового матеріалу і призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених часток).

Вугільний картридж містить оброблений сріблом активоване вугілля з шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали.

Комбінований поліпропіленових-вугільний картридж . Доочищають воду після перших двох картриджів, затримуючи частинки розміром більше 5 мкм. Продовжує термін служби зворотноосмотичної мембрани.

Мембранний елемент . Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води і кисню, затримуючи до 99% всіх домішок, у тому числі віруси і бактерії. Забруднення змиваються в каналізацію, очищена вода накопичується в спеціальному герметичному баку. Навіть при відключенні води у Вас завжди буде запас чистої води.

Посткарбон - картридж з висококласного активованого вугілля з шкаралупи кокосового горіха кооректірует смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий трохи солодкуватий присмак.

У комплект фільтра входить накопичувальний бак об'ємом 8 л.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Система зворотного осмосу Filter1 RO 5-50

Система зворотного осмосу Filter1 RO 5-50

Фільтр на основі технології зворотного осмосу.