Збільшити для перегляду

Змішувач-Q-35-Premiere9 настінний-хром-309С

1708

Новий товар

Наразі товар відсутній

381,26 грн

Інформація

Коротенько розповімо про ще один тип змішувача - пластиковий. Такий кран коштує копійки, має легку вагу і не боїться ні іржі, ні хімічних речовин, що містяться у воді. Єдиний мінус - неміцність і непривабливий зовнішній вигляд. Купувати такий змішувач варто лише для дачі або орендованої квартири.

Крок 2. Вибираємо тип управління

Існують наступні види змішувачів для кухні:

    Двохвентильні - це традиційні змішувачі з двома обертовими вентилями з боків виливу. Сьогодні вони менш популярні, ніж одноважельні крани через меншу зручність управління. Справа в тому, щоб пустити воду і відрегулювати її температуру, доводиться задіяти дві руки. А ще двохвентильні змішувачі коштують трохи дорожче. Зате вони економічніше витрачають воду (за рахунок більш точного налаштування подачі води), легко ремонтуються самостійно і краще вписуються в класичні інтер'єри.

    Одноважільні - їх перевага полягає в більш зручному однозахватному управлінні. Це означає,  щоб відрегулювати інтенсивність потоку і температуру води, потрібно задіяти всього одну руки, палець або лікоть. Під час готування це часто виявляється корисним. Важіль змішувачів з одним важелем може бути розташований зверху (при низькому виливі) або збоку (при високому виливі).

Який же змішувач (чи смеситель) краще вибрати для кухні - двохвентильний чи одноважільний? На наш погляд, двохвентильний стане ідеальним вибором для інтер'єрів, оформлених в класичному стилі (в тому числі «сільських» на кшталт Провансу або кантрі). У всіх інших випадках варто віддати перевагу Одноважільній конструкції.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Змішувач-Q-35-Premiere9 настінний-хром-309С

Змішувач-Q-35-Premiere9 настінний-хром-309С