Збільшити для перегляду

Змішувач-Q-40-Elegant4 для умивальника, бокове підключення, хром-002-1С

1730

Новий товар

Наразі товар відсутній

383,99 грн

Інформація

З термостатом - на ринку так само присутні і електронні змішувачі з термостатом. Управляються вони через спеціальний датчик, встановлений в корпус самого змішувача або в корпус раковини. Якщо піднести до нього руку, поллється вода тієї температури, яку ви встановите заздалегідь. Перевага електронного змішувача очевидна - завдяки термостату він економніше витрачає воду. Мінуси: висока вартість і необхідність підносити руку до термостата по кілька разів, щоб набрати воду у велику каструлю.

Крок 3. Розбираємося в запірних клапанах

Головна відмінність одно- і двох важільних змішувачів полягає в тому, що вони мають різні запірні клапани (внутрішня деталь, що відповідає за закриття-відкриття потоку води):

    Одноважільні моделі оснащені так званим картриджем. Він буває керамічним, кульовим або пластиковим. Керамічний клапан найдовговічніший (термін служби - до 10 років) і надійний. Однак він боїться твердих частинок, що містяться у воді - через них кераміка поступово стирається і протікає. Щоб цього не відбувалося, систему слід доповнювати фільтрами, а це додаткові витрати і зусилля. Кульовий картридж менш вимогливий і теж непоганий, але з часом починає «заїдати», особливо, якщо змішувачем рідко користуються. Пластиковий клапан служить недовго, але і коштує зовсім недорого.
    Двохвентильні моделі мають кран-букси і гумову прокладку. Саме від гумової прокладки найчастіше залежить справність роботи крана. Вона буває керамічною або гумовою.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Змішувач-Q-40-Elegant4 для умивальника, бокове підключення, хром-002-1С

Змішувач-Q-40-Elegant4 для умивальника, бокове підключення, хром-002-1С