Збільшити для перегляду

Змішувач-Q-50-Mayfair1 для ванни,короткий гусак-хром-401C

1834

Новий товар

Увага: Остання одиниця!

522,11 грн

Інформація

З силуміну (сплаву з алюмінію і кремнію). Цей варіант родом з Китаю і Туреччини найбільш бюджетний, але і недовговічний. Термін його служби складає всього півроку-рік, потім він почне протікати і ламатися. Особливо руйнівний вплив на силумін має гаряча вода. Втім, завдяки низькій ціні, сілумінові змішувачі - відмінний варіант для дачі або тимчасового житла.

Майте на увазі, що в магазині ви можете знайти, наприклад, латунний змішувач з деталями з силуміну, тому перевірте на вагу обрану модель - легкість повинна вас насторожити.

    З сталі. Змішувачі з нержавіючої сталі зустрічаються рідше, оскільки коштують дорожче латунних моделей. В цілому вони хороші і надійні: не іржавіють, стійкі до впливу водного середовища, легкі в догляді і екологічні.
    З граніту, каменю, кераміки. Як правило, гранітними, керамічними та кам'яними змішувачами (смесители) називають латунні / сталеві крани з декоративним (синтетичним або натуральним) покриттям. Вони хороші тим, що відмінно комбінуються з керамічними / кам'яними мийками і стільницями, а також легкістю догляду, адже краплі води і плями від пальців на матової поверхні малопомітні. Є у цієї групи і недоліки: висока ціна і крихкість покриття. Для найвимогливіших покупців деякі виробники пропонують змішувачі, які повністю зроблені з каменю / кераміки. Правда вони дорого коштують і вимагають дбайливого звернення.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

Змішувач-Q-50-Mayfair1 для ванни,короткий гусак-хром-401C

Змішувач-Q-50-Mayfair1 для ванни,короткий гусак-хром-401C