SAS Кран 3/4 кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня Збільшити для перегляду

SAS Кран 3/4 кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня

4907

Новий товар

SAS Кран 3/4  кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня.

Детальніше

236,88 грн

Інформація

Кран кульовий - загальнопромислова трубопровідна арматура в конструкції якої застосовується кульовий затвор з високоякісної сталі.

Сучасні технології виробництва ущільнювачів дали різкий поштовх у вдосконаленні конструкцій кранів, це також дозволило застосовувати кульові крани на трубопроводах високого тиску до 16МПа (160кг / см). Кульові крани великих прохідних діаметрів успішно конкурують із засувками і поворотним затворами, і знайшли застосування в харчовій, агропромислової, газо-промислової і нафтовій галузях.

Так склалося, що цей вид запірної арматури вважається однією з найбільш затребуваних монтажниками трубопровідної арматури, оскільки має безліч переваг. Малі будівельні розміри - компактність кульового крана, що спрощує монтаж. Порівняно невелика вага кранів, зменшує навантаження на трубопровід. Швидкість управління затвором крана, практично одним рухом.

Вибір варіанту виконання практично для будь-яких умов експлуатації від сталевого до нержавіючого. Надійність, практично не вимагають техобслуговування. Підвищений гідравлічний опір затвора крана трохи бентежить. Сталеві засувки в цьому плані виграють, але погодьтеся - зручне управління, компактність, простота експлуатації, естетичний зовнішній вигляд, всі ці чинники надають кульовим кранам все більше популярності у споживача.

Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Напишіть відгук

SAS Кран 3/4 кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня

SAS Кран 3/4 кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня

SAS Кран 3/4  кутовий з накидною гайкою внутрішня/внутрішня.